Azərbaycan Ordusunda Heydər Əliyevin anım günü qeyd olundu – Fotolar
Azərbaycan Ordusunda Heydər Əliyevin anım günü qeyd olundu – Fotolarbackend
Dekabrın 12-də Azərbaycan Ordusunun bütün qoşun növləri, Əlahiddə Ümumqoşun Ordusu, işğaldan azad edilmiş ərazilərdə yerləşən hərbi hissələr daxil olmaqla bütün hərbi birlik və birləşmə, xüsusi təyinatlı hərbi təhsil və hərbi tibb müəssisələrində Azərbaycan xalqının ümummilli lideri Heydər Əliyevin anım günü münasibətilə bir sıra tədbirlər keçirilib.
Bu barədə Busaat.az-a Müdafiə Nazirliyindən məlumat verilib.
Bildirilib ki, tədbirlərdə ulu öndərin əziz xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib və abidəsi önünə gül dəstələri qoyulub.
busaat e7f0f7ae57c0280238fb6a1919aa1325 lcsrf84evpnghuw5y1q3 busaat 77c4d9b947b0c2b155d55259f8c89e29 naz9fclxvsw2k01ji73g busaat 5fbefb4256263f53952dd0a56bedce7b 65xomrwsbacn3j417tg0 busaat fc96554114711a10f151c70b7b58038b feipq1cy046j8lkz5xbu busaat 1e12f0c1f90f459bede2bd46d216f5a9 iosqjr45w173p6xfamku busaat 87f916dbfc6ab1efafa5f6b14b04faab oj5c4vsre1b9myh6kg28 busaat 2df838d5817d8bdd7d8aeafec08c6fd4 g9te7afx3nihvlbmqp6y